TASARIM

Key Residence modern ve klasik mimari anlayışı harmanlayan cephesiyle kente yenilikçi bir bakış açısı kazandırıyor. Tüm detayları ustalıkla tasarlanan projede çelik strüktür, günümüz modern yaşantısına atıfta bulunurken, tuğla doku ise bölgenin klasik silüetine bir saygı niteliği taşıyor. Key Residence 21. yüzyılın sunduğu teknolojiyi bünyesinde barındıran tüm daireleriyle İzmir’e cesur, yenilikçi bir söz söylemek üzere şehrin merkezinde yükselmeye devam ediyor. Her katta 6 farklı daire tipi bulunan, 8 kat yüksekliğinde özenle tasarlanmış bu bina sizlere 42 adet daire seçeneği sunuyor.

Tasarım

Key Residence modern ve klasik mimari anlayışı harmanlayan cephesiyle kente yenilikçi bir bakış açısı kazandırıyor. Tüm detayları ustalıkla tasarlanan projede çelik strüktür, günümüz modern yaşantısına atıfta bulunurken, tuğla doku ise bölgenin klasik silüetine bir saygı niteliği taşıyor.

Key Residence 21. yüzyılın sunduğu teknolojiyi bünyesinde barındıran tüm daireleriyle İzmir’e cesur, yenilikçi bir söz söylemek üzere şehrin merkezinde yükselmeye devam ediyor. Her katta 6 farklı daire tipi bulunan, 8 kat yüksekliğinde özenle tasarlanmış bu bina sizlere 42 adet daire seçeneği sunuyor.

Sizi Arayalım

Key Residence hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.